Çerkezköy Balık Mekanları tavsiyesi, Çerkezköy’de balık nerede yenir? sorusunun cevabı ve Çerkezköy Kalyon balıkevi hakkında merak edilenler.

Çerkezköy nüfusu her geçen gün artıyor.Bunun yanında bir sanayi kenti olmasından ötürü çok sayıda yemek mekanlarına sahiptir. Bugün sizlere Çerkezköy’de balık yapan harika lezzetli bir mekandan bahsedeceğim. Herkesin aklına gelen isimler haricinde yeni açılan bu mekan hem lezzeti hemde müşterilerine sunduğu taze ve çeşitli balık seçenekleri ile ön plana çıkıyor.Özellikle Hamsi Tava’sı inanılmaz mükemmel bir seçenek olacaktır. Firma sahibi Hasan Bey ve ustamızın misafirperverliklerine söylenecek söz yok. Biliyorsunuz balık sohbetin ve muhabbetin olduğu yerde yenince ayrı bir lezzet verir. Çerkezköy balık yapan çok firma olmasına karşın Çerkezköy Kalyon Balık evinde oturup bir balığın tadına bakın derim.

Çerkezköy balık yapan yerlerin içinde telefon numarası çevrilip sipariş verilecek bir yerdir. Çerkezköy balık yenecek yerler listesinin başında olacak bir firmadır. Peki çeşitler neler; Ben Hamsi tava yedim bunların yanında Levrek, Çupra, Kalamar, Balık Çorba, Sebze çorba, Balık Ekmek, Palamut, Balık Buğulama, Midye dolma gibi seçenekleri balık sevenlere sunuyor. Bunun yanında Evlere pişmiş ve pişmemiş balık siparişlerini de istediğiniz adrese iletiyor. Özellikle balık yemek isteyenleri bu adrese bir kere dahi olsa deneme amaçlı gidip balığın tadına bakmalarını isterim. Çerkezköy balık siparişleriniz için iletişim telefonlarını da yazacağım. Sizlerde giderseniz Hasan Bey’e benden çok selamlar iletin. Unutmadan Balık’tan sonra sunulan Kabak Tatlısı’nı yemeden masadan kalkmayın derim.Şimdiden Afiyet Olsun.

ÇERKEZKÖY KALYON BALIKEVİ

Adres: G.M.K.P Mah. Kahraman Sok. No:23 (Optimed Acil Arkası) Çerkezköy/TEKİRDAĞ

Kalyon Çerkezköy Balık Telefon: 0554 537 68 07

cerkezkoy-balik

Çerkezköy Balık

cerkezkoy-balik-telefon

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!