Çerkezköy Golden Palas Düğün Salonu hakkında bilgiler ile Çerkezköy düğün salonları ve Çerkezköy Orkestra tercihlerim hakkında genel bir teşekkür yazısıdır.

Bahsedeceğim Düğün Salonu Çerkezköy, Kapaklı, Saray üçgeninde bulunan en nezih ve düzenli çalışan Hotel ve ayrıca Düğün salonuna sahip işletmedir.

Tabi daha öncelerinden Kapaklı’da oturan benim için gitmediğim ve bir düğün performansı görmediğim için soru işaretleriyle doluydu. Çerkezköy Golden Palas Düğün Salonu için insanların fiyat konusunda ciddi ön yargılarını sürekli duyuyordum. Ta ki Ahmet ve Yasemin’in düğün törenlerine kadar. Öncelikle şunu söyleyeyim düğün yapmadan önce mutlaka Golden Palas Hotel‘den bir fiyat alın. Güleryüzlü Hotel Müdürü Yasemin Hanım bu konuda çok yardımcı oluyor. Fiyatlara takılmadan hizmetlerden ve eğlencenin düzeyinden bahsedeceğim. Öncelikle Golden Palas Düğün salonu konum olarak Çerkezköy’in en rahat alanlarından otopark avantajları ile başlıyorsunuz. Sonrasında Salonun iç dizaynı ışık oyunları ile sizleri rüya alemine taşıyor. Tabi ki takdire şayan bir müzik performansı ile Piyanist Fatih Yılmaz  abi ve Solist Ufuk Çakır’ın insanı yerinde tutamayan müzik performansı başlıyor. Çerkezköy Golden Palas Düğün Salonu gelin ve damadın daha salona girişinden itibaren konsepti ile farklı bir düğün sunuyor. Çerkezköy düğün salonu arayanlar için mutlaka bir fiyat almalarını tavsiye ederim. Bu arada Ahmet ve Yaseminin düğünlerinde bizleri çok güzel ağırlayan başta Hotel Müdür Yasemin Hanıma sonrasında Piyanist Fatih Yılmaz Abime Solist Ufuk Çakır abimize, Kameraman Tamer Bey’e tüm çalışan dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Çerkezköy düğün salonları listenize mutlaka alacağınız bir salon olsun.

çerkezköy golden palas düğün salonu

çerkezköy golden palas düğün salonu

Bu alana reklam verebilirsiniz!